Вдишете ја природата!

Во Хотел Градче се грижиме за вашето првокласно празнично искуство: луксузни хотелски соби, одлични услуги и најдобар хотелски персонал. Нашето одморалиште е вашето место од соништата да се потопите во атмосфера на релаксација и да пробате многу возбудливи активности.

Required fields are followed by *

За Еуро Хотел Градче

Еуро Хотел Градче се наоѓа на 6км северно од градот Кочани. Лоциран е на 550 метри надморска височина на брегот на езерото Градче. Езерото Градче е сместено во живописна клисура со атрактивна околина. Еуро Хотел Градче располага со 25 соби од кои 4 апартмани, ресторан сала со капацитет до 400 гости, конференциска сала за состаноци, кафе бар, четири летни тераси, билијард, пинг-понг, сопствен паркинг плац.

Соби и Апартмани

Нашите средства се првокласни соби со поглед кој го одзема здивот, одлична услуга и вистинско гостопримство. Ние сме дом за вашето незаборавно време и најдобрите слики!

Standard Single Room

Prices start at: 2,900ден per night

Comfort Triple Room

Prices start at: 4,500ден per night

За вашиот комфорт

Нашата мисија е збогатување на животот на луѓето со пријатни моменти од одмор и спомени. Многу проширени услуги, удобности и специјални понуди се наша поддршка во исполнувањето на сонот за совршен одмор за секој гостин.

  • Кајакарење
  • Теретана
  • Конференциска сала
  • Пешачење (до водопадите, околу езерото)
  • Риболов
  • Мини Зоолошка

Вашиот личен рај!

Ние сме дом за вашето незаборавно време и прекрасните слики.

Уметноста на јадењето

Вкусете ремек-дела на светската кујна со поглед кон прекрасното езеро.

Стапете во контакт

Секој момент од вашето патување е важен за нас и токму затоа сакаме да бидеме сигурни дека уживавте во престојот во Еуро Хотел Градче. Оставете ги вашите повратни информации за да ни помогнете да бидеме подобри за вас или да ги споделиме вашите сончеви спомени и празнично искуство. Ние го цениме и со задоволство го поздравуваме вашето мислење и коментар!

Location

Долно Градче, Кочани 2300,
Р.Македонија

Reservation

+389 71 222 655
+389 70 336 421

Contact

info@eurohotelgradche.com